Kim jesteśmy? Dlaczego Warto nam Zaufać?

onas-jessJess (Nancy Irving)

Podróżniczka, blogerka, zawsze w ruch, z wiecznie nierozpakowaną walizką, kalendarzem pełnym wyjazdów. Przesiadki i noce na lotnisku to jej drugie imię. Od lat praktykuje idee slow travel, zwiedzania w sposób alternatywny, refleksyjnie z głębią i rozwagą. Odkrywanie alternatywnych atrakcji to jej największa pasja.
W ciągu trzech lat – odwiedziła blisko 40 państw, dojechała na koło podbiegunowe 29 letnim Ikarusem za 15 Euro, przejechała się koleją transsyberyjską i poznała drużynę juniorów w rosyjskiej ekstra klasie:) Spiewała z Maltanskim Muzykiem na ulicy, spędziła ponad 30 samotnych nocy na najróżniejszych lotniskach Europy.   Zorganizowała niezliczona liczbę podróży literackim szlakiem, przeczesując Europe w poszukiwaniu alternatywnych i literackich atrakcji. Prywatnie obecnie podróżuje po Europie festiwalowo-karnawałowym szlakiem.
Stworzyła od poczatku do końca, wypromowała i prowadziła przez 1,5 roku cykl- wyjazdów alternatywnych w gdzienaweekend. Teraz robi to u siebie po swojemu z jeszcze większą dawką alternatywy i szaleństwa. Prowadzi bloga o tym jak żyć i podróżować inspirująco – Buszując w Codzienności

Kocha ludzi, alternatywne miejsca, architekturę postindustrialną, podróże literackim tropem oraz street art. Z wykształcenia jest historykiem i historykiem sztuki, a więc nie tylko zabiorze Was do odległych miejsc, ale i opowie o nich jak nikt inny:)
W przerwach miedzy podróżami, organizuje imprezy tematyczne, przebierane, nietuzinkowe.

Więcej na:

Buszujac w Codzienności
Youtube: Nancy Irving

Instagram NancyIrving

onas-fahadFahad

Nie ma takiego drugiego. Ewenement na skale światową Dj z Kuwejtu, który postanowił pewnego dnia, że da ludziom więcej przyjemności niż ktokolwiek inny – tym sposobem stanął za konsoletą i zaczął grać, miksując muzykę przywiezioną z wszystkich stron świata. Pomiędzy muzyką irlandzką, szkocką, przewija się w dużej mierze bałkańska, nie brakuje jednak francuskich melodii, oraz rodzimych arabskich czy hinduskich rytmów. Wszystko to po to by skakać w nieskończoność, aż braknie Wam tchu!
Na swoim koncie ma niezliczone koncerty w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, a także we Lwowie czy Francuskim Lille!
Już niebawem zobaczycie go na Pannonica Folk Festival

Zapraszamy do podglądania naszych imprez z galerii :

Fanpage Dj Fahadzinski
Youtube DJ Fahadzinski

 

onas-sylwesterSylwester

Nie ma na świecie drugiej, bardziej szalonej i Inspirującej Osoby. Ten człowiek, pewnego dnia, obudził się w podwarszawskiej małej miejscowości i postanowił, że pokaże światu co to znaczy żyć międzynarodowo. Nie ruszając się po za Warszawę w ciągu 2 lat zorganizował ponad 100 spotkań tematycznych, których tematem przewodnim były kuchnie z wszystkich stron świata. Jego TC CLUB ( Traveling Cooking Club ) to prawdziwy fenomen na skale całej Polski. Gdy zorganizował ponad 80 spotkań uznał, że czas spróbować czegoś nowego – zafascynowany latynoską i hiszpańską kulturą w ciągu kilku miesięcy sam nauczył się języka, poznał hiszpańskojęzycznych podróżniczków z wszystkich krajów latynoskich i zorganizował w ramach cyklu SUENOS DE UN POLACO 25 spotkań, z przedstawicielami ze wszystkich krajów hiszpańskojęzycznego świata. Dla Tego człowiek nie ma rzeczy niemożliwych, a jego głośny śmiech rozrusza nawet najbardziej drętwą imprezę. To niezastąpiony element naszego zespołu, który wnosi do niego niesłychana radość i tony pozytywnej energii oraz kreatywnych pomysłów.
Więcej na: www Sueños-de-un-polaco